BEKIJK ONZE 5 PIJLERS:
ONZE PARTNERS

De Prijkels vzw wenst haar partners hartelijk te danken voor hun professionele inbreng en hun dynamische steun. Dankzij deze samenwerking houdt de bedrijvenvereniging u op de hoogte van alle nieuwigheden die voor bedrijfsleiders belangrijk zijn en kan zij haar werking op een professionele manier verder zetten.

Hieronder vindt u de coördinaten van al onze partners. De leden van de bedrijvenvereniging kunnen hen hen altijd contacteren met specifieke vragen binnen hun vakgebied. 

logo-johandesmet.png
Johan Desmet Verzekeringen
Johan & Delphine Desmet
09 388 81 20
johan@johandesmet.be
delphine@johandesmet.be

logo-ing.png

ING Belgium - Regio Leie- en Scheldestreek
Gino Snoeck
0496 70 23 95
gino.snoeck@ing.be

enervest.png

EnerVest
Stefaan Van Eenoo
09 242 92 30

Stefaan.VanEenoo@enervest.eu

logo-kmoupgrade-150.png

KMO Upgrade
Gauke van Lingen
0479 13 12 26
info@kmoupgrade.be

vdl.png
Vandelanotte Accountants ++
Tom Vermeersch
0496 55 95 23
tom.vermeersch@vdl.be

mijnwebsitebouwen_be_transp.png
MijnWebsiteBouwen.be
Christoph Huysman
0497 40 39 02
info@mijnwebsitebouwen.be 

logo-dhont-150.png

Opel Dhont
Jan Dhont
09 386 17 24
info@opeldhont.be

logo-eeuwenaert-150.png

Eeuwenaert Communicatiebureau
Jürgen Vaernewyck
0473 74 68 71
creators@eeuwenaert.be

Very-Food-Catering-150.png

Very Food
Bart Basselier - Niki Claes
0483 01 51 43 - 0472 24 17 89
sales@veryfood.be

logo-esq-150.png

ESQ Solutions
Katty Duville
0474 909 888
katty@esqsolutions.be

agojobs.png

AGO HR & Jobs
Els Cocquyt
0475 53 04 59
els.cocquyt@ago.jobs

Jouw logo hier?

Ook partner worden van vzw De Prijkels?
Contacteer Bart Van Wassenhove
0472 68 25 48
info@deprijkels.be

The-Babys-Corner-150.png

the Baby's Corner
Sonia Pypaert
0473 870 392
sonia@babyscorner.be

surface629.png

De Ceder / Zorgdorpen
Roos Strobbe
09 381 58 85
roos.strobbe@zorgdorpen.be

logo-perfecttalent-150.png

Perfect Talent
Eva Matton & Sam Furnier
0473 35 05 49
info@perfecttalent.be

Logo_Pecheur.jpg

Auberge du Pêcheur
Hotel - Brasserie - Feestzaal
09 282 31 44
info@auberge-du-pecheur.be

logo-play-150.png

PLAY AV
Kristof Favere
09 381 86 40
kristof.favere@playbiz.be

Netwerk van bedrijvenverenigingen

Deinze Industrie is het ondernemersplatform van de Stad Deinze dat verduurzaming op bedrijventerreinen en gecoördineerde ondersteuning voor alle bedrijven wil realiseren. In samenspraak met alle bedrijven en het bestuur van de drie bedrijvenverenigingen - Deinze Noord vzw, Rond de Watertoren vzw en De Prijkels vzw - werkt de stad aan de optimalisering van het ondernemersklimaat via ondersteuningsacties rond veiligheid, mobiliteit, milieu, energie, arbeidsmarkt, kortom alle domeinen die dagdagelijks uitdagingen vormen voor elke ondernemer. Samen met alle ondernemers bouwen wij aan een stad met een stimulerend ondernemersklimaat.

Deinze Industrie geniet de steun van de Provinciale Ontwikkelingsmaatschappij Oost-Vlaanderen en het stadsbestuur Deinze.

 Alle info op www.deinzeindustrie.be .

deinze.jpg logo_deinzeindustrie_200.png